• +420 604 714 110
  • martin.martikan@seznam.cz

Zateplení fasád

Zateplení fasády je nejrychlejší a nejúčinnější metoda, jak snížit náklady za energie spojené s vytápěním. Jak správně zateplit fasádu, abyste doma získali zdravé a příjemné prostředí?

Zateplení fasád ušetří nemalé výdaje za vytápění

Zateplení fasád je jednou z nejrychlejších a nejúčinnějších metod, jak ušetřit peníze za energie, spojené s vytápěním vaší nemovitosti. Díky použití kvalitních materiálů a účinných technologií, zabráníme u vašeho domu výrazným tepelným ztrátám.

Při zateplení fasády se zvýší komfort ve vašem domě. Získáte příjemné bytové klima, které pocítíte už v prvních dnech nastupující zimy. Zateplení fasády navíc ochrání váš dům před výkyvy počasí, díky čemuž prodloužíte život obvodovým zdím.

Zateplení fasád provádíme podle projektu

Naše firma se specializuje na kontaktní zateplovací systémy. Fasádu vám zateplíme u všech typů staveb, od panelových domů, bytových domů, po starší rodinné domy, rekreační chaty až po novostavby.

Moderní technologie umožňují použití kvalitních zateplovacích systémů i fasádních omítek. Stavební materiály jsou vyráběny tak, aby splňovaly i ty nejnáročnější vlastnosti. Zateplením fasády od naší firmy získáte kvalitu, splňující všechny vaše požadavky.

Zateplení fasád provádíme na základě individuálního projektu. Vždy klademe velký důraz na perfektní izolační vlastnosti. Proto používáme kvalitní systémy od renomovaných výrobců s platnými evropskými certifikáty.

Kontaktní zateplení fasády

Pro kontaktní zateplení fasády používáme kontaktní zateplovací systém, ve kterém je jako izolant použit extrudovaný či pěnový polystyren nebo minerální vlna. Kvalita materiálu je podpořena odbornou aplikací a použitím dalších materiálů, jako jsou omítky, fasádní barvy, ochranné nátěry apod.

Proč je dobré zateplení fasády

Zateplení fasády ušetří peníze nejen panelovému a bytovému domu, ale také vaší chalupě, chatce i rodinnému domu. K hlavním důvodům, proč se rozhodnout pro zateplení fasád, patří:

  • snížení energetických nároků na vytápění budovy
  • celkové zlepšení tepelně-technických vlastností obvodových stěn
  • snížení nepříznivého zatížení životního prostředí
  • zvýšení ochrany nosných konstrukcí objektu
  • zlepšení komfortu užívání všech místností v zatepleném domě
  • odstranění vzniku plísní na obvodových stěnách
  • estetické zlepšení nemovitosti

Zateplení fasády provádíme na míru vašim potřebám

Jsme stavební firma s dlouholetou tradicí. Z praxe víme, že zateplení budovy je pro každého vlastníka nemovitosti velký krok při rozhodování nejen výběru toho nejlepšího stavebního materiálu, ale také při výběru vhodných barev nebo dalších materiálů, doplňující estetický vzhled domu.

Proto s vámi bude během celé realizace zateplení fasády komunikovat vždy jeden stavbyvedoucí, který vám nejlépe pomůže vybrat stavební materiál i barvu fasády. Se stavbyvedoucím projednáte návrh, výběr materiálu, průběh stavebního procesu a další postupy.

Zateplení fasády musí být provedeno odborně

U zateplení fasády platí jedna základní zásada. Pokud má tepelná izolace a omítka sloužit svému dlouhodobému účelu a prospěchu, pak mají být vybrány špičkové materiály a kvalitní stavební práce. Důležitá je rovněž pravidelná kontrola stavebních postupů, například při lepení izolačních vrstev a následného omítání.

Kolik se ušetří při zateplení fasády?

Nejčastější otázka našich klientů při rozhodování o zateplení svého domu je, kolik asi tak přibližně ročně ušetří za náklady spojené s vytápěním domu. Odpověď je jednoduchá. Kdo má zateplený dům, střechu a vyměněná okna, ušetří na zvyšujících se nákladech za spotřebu tepelných energií zhruba 60%. Naše firma vám zateplí dům a zlepší klima domu v zimních i letních měsících.

Jaká je cena za zateplení fasády?

Cena pro zateplení fasády se liší v závislosti na použitých materiálech, velikosti nemovitosti i konkrétních požadavcích zákazníka. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, proto se na nás neváhejte obrátit pro sestavení cenové nabídky prostřednictvím kontaktního formuláře na našich internetových stránkách, nebo prostřednictvím telefonu. Na místo přijede náš specialista, se kterým dohodnete veškeré technické náležitosti, a na základě vašich požadavků vám sestavíme cenu přímo na míru vašim potřebám.