• +420 604 714 110
  • martin.martikan@seznam.cz

Rodinné domy na klíč

Toužíte mít svůj vysněný rodinný dům přesně podle vašich potřeb a přání? Vyberte si nízkoenergetický dům a nechte si jej upravit na míru přesně podle vašich potřeb.

Výhody rodinných domů na klíč

Vlastnit rodinný dům přesně podle svých představ, je určitě snem každého z nás. Požadavky na moderní domy jsou dnes vysoké. Je důležité, aby splněný sen o vlastním bydlení byl také prospěný. A proto nabízíme moderní bydlení pro rodiny s dětmi i starší osoby. Rodinné domy na klíč od naší firmy jsou navrženy pro komfortní bydlení s nízkými provozními náklady.

Nízkoenergetické a pasivní rodinné domy na klíč

Největší výhoda nízkoenergetických a pasivních domů, je udržení tepla a tím velké snížení nákladů spojených s vytápěním a zajištění zdravého prostředí bez plísní, bakterií a dalších rizikových škodlivin, negativně působících na naše zdraví. Vysoký komfort bydlení získáte díky přívodu čerstvého vzduchu, který do domu proudí použitými jemnými filtry, zbavující vzduch nechtěných alergenů a pylů.

Pasivní domy dokážou v zimních měsících udržet teplo po dlouhou dobu bez úniku tepelných ztrát, naopak v letních měsících udrží v domě příjemnou teplotu bez použití klimatizace. A to všechno díky použité kvalitní tepelné izolace.

Rodinné domy na klíč ušetří spoustu peněz na víc

Při stavbě rodinných domů na klíč používáme výhradně kvalitní materiály, na které se můžete spolehnout nejen v délce životnosti, ale také v důsledku ušetření finančních nákladů při používání domu v každém ročním období.

Kvalitní tepelná izolace je velmi výhodná, neboť maximální roční ztráta u nízkoenergetických domů se pohybuje do 50 kW/m2 a u pasivních domů je to dokonce jen do 15 kWh/m2. Při koupě rodinného domu na klíč si budete moci užívat krásný dům podle vašich představ za úplně jiný finanční roční rozpočet, než je tomu u koupě staršího rodinného domu nebo bytu v historických městských budovách, neopatřených izolacemi, v důsledku zachování historického rázu budovy.

Jak stavíme rodinné domy na klíč

Nejčastější požadavek klientů na stavbu rodinného domu na klíč je samozřejmě nízká pořizovací hodnota. Z tohoto důvodu se k výstavně nových rodinných domů používají moderní technologie, umožňující splnit nejdůležitější požadavek klientů, postavit dům za nejnižší náklady.

Pro stavu domu se nejčastěji požívají dvě technologie:

  • betonové skořepinové tvárnice, stávající se v současnosti nepoužívanější technologií výstavby rodinných domů v EU.
  • tradiční technologie rodinného domu z cihelného zdiva.

Návrhy rodinných domů na klíč

Návrhy rodinných domů jsou v dnešní době navrženy s ohledem na vyváženost pořizovacích a provozních nákladů v kombinaci s komfortním užíváním stavby pro rodiny s dětmi i pro seniory.

Samotná výstavba rodinného domu na klíč probíhá v úzké komunikaci se stavebníkem tak, abychom v průběhu stavby mohli provést úpravy podle přání zákazníka. Pokud se tedy rozhodnete postavit si nový rodinný dům, pak vám doporučujeme náš program výstavby levného a úsporného rodinného domu na klíč.

Jak probíhá stavba rodinného domu na klíč

  • Vyberte si svůj rodinný dům na klíč z katalogu a neváhejte nás kontaktovat v případě, že chcete provést různé stavební úpravy.
  • Nebojíme se postavit rodinný dům přesně podle vašich představ podle vašeho projektu. Proto se můžete vydat vlastní cestou a nechat si postavit dům, který bude přesně odpovídat vašim představám i finančním možnostem.
  • Připravíme vám cenovou nabídku na všechno, co cena stavby rodinného domu obsahuje.
  • Zpracujeme pro vás také nejčastější příplatky k ceně domu, které u většiny stavebních firem nelze předem do konečné ceny zahrnout.
  • Na základě domluveného a schváleného rozsahu prací včetně rozpočtu stavby vám provedeme kompletní stavbu rodinného domu na klíč.

Stavba rodinných domů na klíč nebyla nikdy jednodušší

Naším hlavním cílem je nabídnout kvalitní bydlení všem, za co nejnižší pořizovací cenu. Zděné rodinné domy postavené naší firmou zaujmou na první pohled a zároveň uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků.

Pokud se chcete dozvědět více o možnostech výstavby levného rodinného domu na klíč, pak si s námi domluvte schůzku prostřednictvím vyplněného kontaktního formuláře nebo telefonicky a my vám na osobní schůzce zodpovíme veškeré vaše dotazy a seznámíme vás s kompletním postupem při realizaci stavby vašeho vysněného rodinného domu.