• +420 604 714 110
 • martin.martikan@seznam.cz

Obkladačské práce

S výběrem vhodných obkladů a dlažeb přichází na řadu také výběr vhodné firmy, která se specializuje na obkladačské práce. Čeho se při obkladačských prací vyvarovat a jak správně postupovat?

Obkladačské práce vyžadují přesnost a pečlivost

Pečlivý výběr vhodné dlažby a obkladů do vaší koupelny nebo kuchyně, podtrhnou celkový vzhled interiéru. S výběrem vhodné dlažby však souvisí i odborná pokládka dlažby. Při špatném položení nikdy nebude výsledný efekt tak krásný. Proto doporučujeme přenechat obkladačské práce do rukou našich odborníků, kteří vám pomohou s přípravou podkladu i samotným obkladem.

Obklady do koupelny a kuchyně

Precizní obkladačské práce jsou vyžadovány především v koupelně a kuchyni, kde investujeme do kvalitních a krásných dekorů dlažby. Zde doporučujeme přenechat pokládku dlažby do rukou našich profesionálů. Zajistíme pro vás počáteční návrh celého interiéru, který ve finále dosadíme do půdorysu místnosti.

V koupelně připravíme vhodnou hydroizolaci kolem umyvadla, sprchového koutu, vany i WC. Projednáme s vámi možnosti umístění jednotlivých předmětů i sanitární keramiky, společně vyladíme celkový vzhled interiéru a vybereme nejvhodnější typ a barevnou škálu dlažby a obkladů.

Koupelna je nejdůležitější a nejzatěžovanější místností v každé domácnosti. Nejen, že zde provádíme osobní hygienu, ale také pracujeme s pračkou, sušičkou i dalšími spotřebiči. Toho jsme si v naší stavební firmě vědomi. Proto provádíme obkladačské práce na nejvyšší profesionální úrovni tak, aby vaše koupelna plnila vaše požadavky po dlouhé roky.

Nikterak tomu není ani u kuchyně, kde se každý den celá vaše rodina schází u snídaně a večeře, o víkendech u slavnostního oběda nebo u rodinné sešlosti. I zde je kladen důraz na estetiku a profesionální obkladačské práce, které vyzdvihnou každou dlažbu na maximální možnou úroveň. Oslovte nás s důvěrou a naši obkladači pro vás vykouzlí krásné místo pro váš spokojený rodinný život.

Obkladačské práce při obkladu schodiště

Obklad schodiště dlaždicemi je velmi rozšířené a velmi žádané nejen ve starších domech, ale také v moderních novostavbách. Pro obkladačské práce pro obložení schodiště vám nabízíme špičkové služby nejen při samotné realizaci, ale také při výběru nejvhodnější dlažby a doplňků kolem schodiště.

Pracujeme s těmito obklady

Ať už si vyberete jakýkoliv materiál, naši profesionální obkladači si s ním hravě poradí. Všechny obkladačské práce provádíme s naprostou přesností. Známe všechny druhy materiálů, se kterými pracujeme každý den. Specializujeme se na pokládku:

 • přírodního i umělého kamene
 • pravé i umělé cihly
 • dřevěné obklady
 • betonové obklady i dlažby
 • zateplovací obklady
 • ohebné obklady
 • zateplovací obklady
 • velkoformátové dlažby
 • mozaiky
 • a další běžně používané obklady a dlažby

Proč si vybrat profesionální obkladačské práce

Není nic příjemnějšího, než si navrhnout interiér koupelny, vybrat podlahy podle svých představ do celého domu. A pak už se jen těšit z toho, jak profesionální obkladači převedou váš sen do reality. Bez zbytečné námahy, starostí a stresu.

Naši profíci položí i velkoformátovou dlažbu s naprostou přesností tak, aby byl výsledný efekt co nejdokonalejší. Pracujeme s přírodními i umělými materiály. Všechny materiály dobře známe a vlastníme pracovní pomůcky, které nám usnadňují práci. Výsledek vás nejen potěší, ale také ohromí.

Při práci dbáme na kvalitu a detail, každý roh perfektně opracujeme, nevynecháme žádnou mezeru ve spáře a všechny obkladové dlaždice položíme tak, aby na sebe perfektně navazovaly. Ve výsledku ušetříte spoustu finančních prostředků za opravné laky, které se musí aplikovat při nesprávném položení dlaždic.

Objednejte si naše služby a my vám zhotovíme cenovou kalkulaci šitou na míru vašemu interiéru a vašim požadavkům. S námi nemusíte mít obavy, že by se cena v průběhu montáže navýšila. Pracujeme podle plánu efektivně, rychle a levně.