• +420 604 714 110
  • martin.martikan@seznam.cz

Účetnictví Brno, spolehlivý partner

Drevoastavba ING s.r.o.

Naše účetní společnost sídlící v Brně působí na trhu již 12 let. Naše specializace je vedení účetnictví dodavatelským způsobem. Našich služeb využívají osoby fyzické i právnické všech rozsahů aktivit.

Krédem naší společnosti je nabídka komplexního portfolia služeb podle specifických potřeb klienta. Ať už se rozhodnete pro externí účetnictví, online variantu nebo jen konzultace v oboru, vždycky vám naši zkušení pracovníci poskytnou ty nejlepší služby na trhu.

Zpracováváme podklady převážně pro klienty z Brna a okolí, díky online vedení účetnictví máme ale klienty po celé České republice.

Drevoastavba ING s.r.o.

Zkušenosti nesou kvalitu

Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti zpracování účetnictví mnoha druhů, úrovní a rozsahů známe veškerá úskalí i potíže, kterým naši zákazníci mohou čelit. Praxe v oboru nám umožňuje zabezpečit fungování malých i velkých společností. Pomůžeme vám zvolit nejlepší systémy spolu s nastavením procesů až po zabezpečení bezchybného a včasného reportingu pro váš management či finanční úřad.

Pro malé i velké, jednotlivce i skupiny

V účetní Brno jsme odhodláni pomáhat malými i velkým klientům při komplexním vedení účetnictví. Díky tomu, že pracujeme flexibilně, samostatně a online, nabízíme svým partnerům dostatek prostoru pro vývoj jejich byznysu. Našimi hodnotami jsou výjimečnost, flexibilita, důvěra, odhodlání a loajalita. S námi máte naprostou jistotu, že vaše účetnictví bude svěřeno do správných rukou. Dosáhněte svých podnikatelských cílů snadno a rychle a ušetřete si námi spoustu času i finančních prostředků.

Daně a jak na ně

Daňová problematika se mění každým rokem a její obsáhlost dělá někdy problémy i samotným účetním. Naše účetní firma nabízí poradenství v oblasti účetnictví fyzickým i právnickým osobám. Pokud potřebujete vědět, kdy zaplatit silniční daň, kdy je pro vás výhodnější platit čtvrtletní nebo měsíční DPH nebo jak se účtuje DPH při obchodování se zahraničím v evropské unii i mimo ni, pak vám spolehlivě odpoví právě naše účetní. Sledujeme pravidelně novinky v této oblasti, stejně jako absolvujeme důležitá školení v oboru.

Co zahrnuje daňové poradenství a optimalizace?

Všechny části lze provést emailem, telefonicky nebo osobně. Naplánujeme daně tak, aby zátěž byla s ohledem na očekávaný či plánovaný rozvoj vaší firmy zcela minimální. Provedeme individuální konzultace s ohledem na vaše aktuální daňové problémy. Nabízíme také kompletní poradenství pro český daňový systém. V závislosti na daňové hledisko vám poradíme nevhodnější právní formu podnikání. Můžete se na nás spolehnout také v rámci řízení a použití všech opravných prostředků při jednání přímo s finančním úřadem. Poradenství zahrnuje také oblast odvodů zdravotního a sociálního pojištění.