• +420 604 714 110
  • martin.martikan@seznam.cz

Spolehlivá malířská firma, tedy malířství Praha

Malířství Praha Jan Kašpar

Jestliže máme před sebou malování svého bytu, určitě se snažíme se této práci vyhnout. Malování samotné není až tak děsivé, jako závěrečný úklid, který moc v lásce nemá asi nikdo. Vhodným řešením je malířská firma, také malířství Praha, která nabízí nejen malování stěn v moderním stylu, ale také závěrečný úklid.

Jak vypadají malíři dnešní doby

Malířkou firmu, například malířství Praha, si představujeme si každý po svém, ale pokud hledáme vápno, štětku a papírovou čepici, tak tyto doby jsou již dávno pryč. Trh služeb nabízí dnes široký výběr nejrůznějších řemeslných prací. Malířské firmy, i malířství Praha, patří mezi ně. Jsou vybaveni moderním náčiním, které k práci potřebují a papírová čepice může sloužit jako doplněk.

Malování samotného interiéru nabízí také malířství Praha

Před každým malováním je ale potřeba stěny upravit tak, aby posléze nevznikly nedokonalosti nebo problémy s odlupováním malby. Určitě musíme seškrábat starou malbu, povrch vyrovnat a také napenetrovat nátěrem k tomu určeným. Penetrační nátěr na stěny vlastně slouží ke sjednocení savosti, ale také ke zpevnění. Jeho hlavním účelem ovšem je přilnavost. Navíc barva, kterou naneseme na napenetrovanou stěnu vypadá lépe a déle vydrží. Pokud bychom měli nějaké nedokonalosti na stěnách, můžeme je odstranit pomocí obyčejné sádry.

Jaké zvolit barvy

Bílá barva se hodí do každé místnosti. Pro někoho ale může být příliš nudná, i když jde o neutrální barvu, která se dá kombinovat s kteroukoliv jinou barvou z palety. Bílá barva místnost prosvítí, vypadá čistě, něžně až andělsky a navíc taková barva působí vyváženě. Byt bychom ale měli vymalovat podle barev, které se nám líbí, protože jen tak se budeme cítit spokojeně.

V oblibě je stále zelená, světle hnědá, ale také pastelové barvy, které se hodí zejména do dětského pokoje. Musíme také brát v úvahu i to, o jakou místnost se jedná. Pokud jde o chodbu, jde většinou o úzkou místnost bez oken a tady bychom se měli vyhnout tmavým odstínům. Ložnice by třeba měla být vymalována v barvách, které jsou agresivní. Volba je ale na nás.

Kombinace barev a tapet, nabízí i malířství Praha

V poslední době jsme se setkali také s kombinací malby a moderní tapety, která nám nabízí nepřeberné množství vzorů, nápadů a abstraktních obrazců. Můžeme ovšem stěny ozdobit i pomocí gumového válečku, který byl velmi populární v 70. a 80.letech minulého století. Vzorů je také spoustu a v tomhle případě můžeme volit jakoukoliv barvu.

Úklid

Máme -li vymalováno, můžeme se směle pustit do úklidu. Pokud jsme si objednali úklidovou firmu, můžeme si i tyto služby objednat, abychom nemuseli trávit víkend uklízením po malířích. Je ale dobré se dopředu zeptat, zda tyto služby firma nabízí. Malířské firmy nám nabízejí komfort v podobě spolehlivých řemeslných prací, disponují potřebným materiálem, jako jsou například různě veliké štětce a válečky, teleskopické tyče a podobně.