• +420 604 714 110
  • martin.martikan@seznam.cz

Půjčovna dodávek Otrokovice a její využití

Půjčovna dodávek Otrokovice

Jestliže jsme si zakoupili třeba zahradní nábytek a nemáme ho jak převést domů, musíme být chytří a mít nějaké řešení. Jedním z nich je pronájem dodávek, které nabízejí své spolehlivé půjčovny, mezi ně patří i půjčovna dodávek Otrokovice. Stejně tak je možné i v případě, že chceme přepravit zboží nebo stavební materiál, nebo dokonce osoby na firemní školení nebo jen na letiště.

Užitkové dodávky, které nabízí nejen půjčovna dodávek Otrokovice a co lze očekávat

Vozy, které mají optimální poměr mezi maximální možnou hmotností přepravovaného nákladu a spotřebou paliva, jsou vozidla s celkovou hmotností do 3,5 tuny, tedy dodávky. Poptávka po takových dodávkách stále roste a v podstatě je to důvod, který žene soukromé podnikání vzhůru. Pronájem vozidel tak představuje pohodlné a především rychlé řešení pro každého.

Dlouhodobý nebo krátkodobý pronájem vozidel nabízí také půjčovna dodávek Otrokovice

Uvažujeme – li o pronájmu jakéhokoliv vozidla a zejména o tom užitkovém, určitě máme již jasno, jak takový vůz využijeme. Pokud třeba máme v plánu rekonstrukci chalupy, je potřeba stavební materiál a ten se na chalupu sám nedostane. Také v případě, že jsme se chtěli již tento víkend přestěhovat, můžeme využít velkou dodávku určenou právě pro stěhování. K tomu je určen krátkodobý pronájem, může být sjednán jen na několik dní. Pokud ovšem zamýšlíme pronájem na daleko delší dobu, můžeme si sjednat dlouhodobý pronájem. Ten využívají zejména začínající živnostníci, kteří ještě nedisponují svými vlastními vozy, protože koupě nové dodávky je poněkud nákladné. Je to také spolehlivé řešení pro všechny, kdo potřebují narychlo přepravit náklad, zboží nebo materiál třeba jen proto, že staré auto nám náhle vypovědělo službu nebo máme daleko větší poptávku po zboží a nestiháme rozvoz. Pomůže například půjčovna dodávek Otrokovice.

Dlouhodobý pronájem je tzv.operativní leasing

V případě operativního leasingu jde o dlouhodobý pronájem, který se sjednává na dobu až 60 měsíců. Po celou dobu máme auto k dispozici a vyplývají z toho také výhody. Po uplynutí této doby můžeme sjednat další pronájem a máme tak nárok na nový vůz, což je jistě přijatelné.

Půjčovna dodávek Otrokovice

Půjčovna dodávek Otrokovice nabízí krátkodobé i dlouhodobé pronájmy

Jaké v tom vidíme výhody?

  • Jak už bylo řečeno, dodávku máme k dispozici po celou dobu pronájmu
  • Není potřeba platit za každý ujetý kilometr, platí se za dobu pronájmu
  • Nemusíme se starat o pravidelný servis vozu
  • Se servisem je spojená výměna pneumatik
  • Neřešíme dálniční známky
  • Nemusíme shánět vhodné povinné ručení ne jiné pojištění
  • Máme časovou nezávislost

Co budeme potřebovat k pronájmu

Každá autopůjčovna, také půjčovna dodávek Otrokovice, má samozřejmě své podmínky a ty se vyplatí dodržovat. Stejně tak tomu je i v případě, že bychom si chtěli vozidlo zapůjčit. Potřebujeme především platný občanský průkaz, platný řidičský průkaz, musíme počítat i s vratkou kaucí a některé autopůjčovny mají podmínku, že řidič musí být starší 23 let. Co se týká řidičského průkazu, ten by měl mít žádanou skupinu, to znamená, že v případě, že bychom chtěli přepravit osoby v osobní dodávce, která má 8 míst, postačí nám řidičský průkaz sk. B, bude – li mít ale dodávka jen o jedno místo více, musíme vlastnit řidičský průkaz skupiny C.