• +420 604 714 110
  • martin.martikan@seznam.cz

Nákupem pozemku to začíná

Krása bydlení

Zakoupili jste dům přes realitní kancelář a přejete si jej přesně takový, jak jste si ho vysnili? Vyberte si z řady nízkoenergetických úprav a nechte rekonstrukci na týmu odborníků. Rekonstrukcí rodinného domu na klíč ušetříte spoustu peněz navíc.

 

Postavit lešení a jde se na to

Pokud chcete uskutečnit rekonstrukci zakoupené nemovitosti přes realitní kancelář ve vlastní režii, pronájem lešení bude to pravé pro vás. Lešení využijete nejen v případě oprav fasády, ale i v případě čištění okapů a dalších výškových prací u vašeho rodinného domu nebo rekreační chaty. S výběrem vhodného typu lešení, ať už se jedná o lešení rámová (fasádní), pojízdná nebo trubková, je vždy na místě konzultace s odborníky.

Krása bydlení

Zateplení fasády hraje důležitou roli

Pořídili jste si starší dům prostřednictvím realitní kanceláře a chcete co nejrychleji a nejúčinněji snížit náklady za energie spojené s vytápěním? Nechejte si poradit a zateplit fasádu týmem odborníků v této oblasti, kteří provedou zateplení na míru vašim potřebám. Stavbyvedoucí vám nejlépe pomůže vybrat stavební materiál i barvu fasády.

 

Nepodceňujte úpravu okolí domu

Realitní kancelář již vyřídila vše potřebné a vy se můžete pustit do pokládky zámkové dlažby u zakoupeného rodinného domu. Je vhodné si uvědomit, že zámková dlažba vyžaduje různé výškové úpravy a odpovídající zakončení. Pro dokonalý vzhled je vhodné využít služeb odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti s pokládkou.

 

Obklady nejsou jen estetika

Nyní jsou vlastnická práva k bytu či domu zakoupeného přes realitní kancelář převedena na vás a nastává čas k rekonstrukci zakoupené nemovitosti. Firma v oblasti obkladačských prací vám dozajista poradí vhodné dlažby a obklady do vaší kuchyně, koupelny nebo vhodné na chodby a schodiště.