• +420 604 714 110
  • martin.martikan@seznam.cz

Autopůjčovny, také půjčovna dodávek Praha, a jejich využití

ford-transit-pujcovna

Autopůjčovny jsou v posledních letech velmi oblíbené a hojně využívané. Rostou jako houby po dešti a lidé je také hojně využívají. Nemusí se jednat zrovna o firmy, ale do autopůjčovny zavítají také soukromé osoby. Může se stát, že nám jednoduše naše auto vypovědělo službu a my potřebujeme rozvést zboží zákazníkům nebo může nastat jiná situace. Zkrátka bez vozidla si dnes ani nedovedeme představit téměř žádné odvětví.

Autopůjčovna, rovněž půjčovna dodávek Praha, je řešení pro všechny případy

Právě automobilová doprava je bezesporu přední infrastrukturou nejen v průmyslu, ale i podnikání a jiných odvětví. Pro všechny, které tlačí zejména čas, ale i pro ty, kdo potřebuje nějak vyřešit danou situaci. Můžeme si ale také vozy zapůjčit z důvodu, že se chystáme na velikou rodinnou oslavu, ale chybí nám ještě několik vozidel pro hosty. Můžeme si pronajmout také dodávku, protože se chystáme o víkendu přestěhovat, nebo přepravit materiál pro výrobu.

Pronájem spolehlivých vozidel nabízí i půjčovna dodávek Praha

Máme v plánu vzít svou rodinu na dovolenou, ale potřebujem větší vůz? Nejlépe osobní dodávku typu multivan? Žádný problém pro autopůjčovnu, ani pro půjčovna dodávek Praha. Tento typ vozidel nabízí většina půjčoven a tak bychom neměli mít obavu, že žádný takový vůz nenajdeme. Tyto vozy jsou navíc až 8 místné, takže se do auta vleze dokonce i pes. Mají rovněž velký zavazadlový prostor a pohodlí pro všechny cestující. V takovém případě tedy můžeme pronajaté vozidlo využít třeba k přepravě osob na letiště, k již zmíněnému rodinnému výletu, nebo k přepravě svým zaměstnanců na školení.

Obytné dodávky

Tento druh vozidel patří rovněž do nabídek autopůjčoven a v posledních letech jsou velmi oblíbené. Jsou to vozy, které jsou vlastně obytnými domky na kolech. Mají v podstatě všechno, co má i hotel, penzion, či kamp. Obytné dodávky jsou vybaveny tak, abychom nemuseli zdlouhavě rezervovat nocleh. Mají tedy lůžkovou část, dokonce i vybavenou kuchyni a dokonce i sociální zařízení. Každá obytná dodávka je vybavena jinak, ale každá splňuje naše představy o dokonalém cestování tak trochu jinak, než na jaké jsme byli až doposud zvyklí. Velkou výhodou zapůjčených obytných dodávek je, že se zde nemusíme vázat na druhé cestující a máme zde svobodu času.

Co budeme k pronájmu vozidel potřebovat

Zde je několik bodů, které je třeba dodržet, abychom si mohli auto pronajmout. Za prvé musíme mít platné doklady, tedy občanský a řidičský průkaz. Počítat musíme i s vratnou kaucí, a v některých autopůjčovnách, také v půjčovně dodávek Praha, požadují věk řidiče nad 23 let a zkušenosti s řízením alespoň 2 roky.

Před podpisem smlouvy o pronájmu

Auto si lze rezervovat na internetových stránkách firmy, takže si vlastně můžeme vybrat. Realita ovšem může být úplně jiná a tak je vhodné si auto, které jsme si vybrali nejdříve prohlédnout. Pokud vozy v autopůjčovně nevykazují zrovna ideální stav, je třeba se poohlédnout po jiné autopůjčovně. Trh služeb nám nabízí velké množství nabídek autopůjčoven, kde si jistě vybereme ten správný vůz, tyto služby nabízí i půjčovna dodávek Praha.